konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Każdy obiekt wielkopowierzchniowy wymaga regularnego sprzątania i trudno byłoby to sobie wyobrazić bez możliwości wykorzystania specjalistycznych maszyn. Odkurzacze czy różnego rodzaju automaty myjące mają więc szerokie zastosowanie, więc aby mieć pewność wyboru najlepszych możliwych urządzeń, warto już teraz zajrzeć na stronę internetową fabrykaczystosci.pl

Ten profesjonalny sklep przygotował ofertę, która na pewno sprosta oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób. Sprzedawane w Poznaniu urządzenia do sprzątania pochodzą bowiem wyłącznie od najlepszych producentów i są dostępne w konkurencyjnych cenach. Firma dodatkowo zajmuje się sprzedażą maszyn używanych, kompleksowo sprawdzonych, które zawsze gwarantują niezawodną i efektywną pracę. Profesjonalny sprzęt tego typu w każdym przypadku bardzo wyraźnie ułatwi pracę.

60-003 Poznań, ul. Wołczyńska 18/0

NIP: 7831051989

https://fabrykaczystosci.pl/

2019-06-22 00:00:00

Urządzenia do sprzątania Poznań

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B