konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Poznań to miasto, które posiada wiele rozbudowanych firm i fabryk, posiadających swoje siedziby poza miastem. Takie rozwiązanie sprawia, że przedsiębiorstwa te mogą być znacznie większe i tym samym zatrudniać więcej pracowników, generując jednak problemy związane, chociażby z dojazdem.

Chcąc ułatwić pracownikom dojazd do i z pracy, wiele firm stawia na przewozy autokarowe. Poznańskie przedsiębiorstwo Vamos Travel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom takich firm, oferując im atrakcyjne cenowo przewozy osobowe w wygodnych busach. Jako jedna z niewielu wielkopolskich firm, stawia na jakość transportu — liczy się wygoda, komfort oraz zadowolenie pasażerów! Zajrzyj na stronę firmy i przekonaj się, że to właśnie takich usług szukałeś. Skontaktuj się z pracownikami, aby uzyskać więcej szczegółów i być może nawiązać współpracę z profesjonalistami! 

61-132 Poznań, ul. Wołkowyska 4a/10

NIP:

http://vamostravel.pl/

2019-06-25 00:00:00

Przewozy autokarowe Poznań

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B