konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wszelkie prace remontowe zwykle wiążą się ze sporym bałaganem, przez co angażują wiele czasu i wysiłku, nie tyleż jeśli chodzi o ich wykonanie, co sprzątanie po ich zakończeniu. Kiedy chce się tego uniknąć, warto wynająć dobrą ekipę, która korzysta z nowoczesnych technologii. Jest nią między innymi firma ABC Parkietu, oferująca cyklinowanie bezpyłowe w Warszawie. Cennik tego przedsiębiorstwa nie jest wygórowany, z jego usług może więc skorzystać każdy, kto chce odnowić swój drewniany parkiet.

Stosowana technologia i urządzenia pozwalają na odnowienie parkietu i nadanie mu nienagannego wyglądu bez jednoczesnego powodowania wielkiego bałaganu. Jest to na pewno duże udogodnienie dla osób, które nosiły się z zamiarem wykonania takich prac, ale nie decydowały się na to jedynie z obawy, że będą potem musiały przez długi czas doprowadzać do porządku otoczenie, w jakim zostanie przeprowadzony remont.

01-237 Warszawa, ul. Ordona 12E/0

NIP:

https://www.cyklinowanie-parkietow.waw.pl/

2019-06-29 00:00:00

Cyklinowanie bezpyłowe Warszawa cennik

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a