konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Serwis pojazdów w autoryzowanych punktach sprawia, że część kierowców w ogóle nie martwi się takimi kwestiami jak pozyskiwanie części zamiennych. Problem zachodzi w przypadku starszych aut, do których nie zawsze można znaleźć komponenty. Wtedy trzeba poszukać głębiej. Gdzie? Chociażby w Internecie lub na jednym z okolicznych szrotów.

Szrot w Rakoszycach specjalizuje się w skupowaniu aut wszystkich producentów, z każdego rocznika i z każdym przebiegiem niezależnie od stanu, w jakim jest pojazd. Jednak oprócz złomowania z samochodów są pozyskiwane działające części, które można przecież odsprzedać kierowcom w potrzebie.

Aby sprawdzić ofertę punktu, a także zdobyć dane kontaktowe, należy odwiedzić stronę kasacja.wroclaw.pl. Demontaż pojazdów jest tam realizowany profesjonalnie, szybko, z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Warto skontaktować się z firmą zarówno w celu przeprowadzenia kasacji, jak i przy poszukiwaniu używanej części zamiennej do konkretnego pojazdu – nie tylko do aut osobowych, ale również busów, pojazdów dostawczych czy ciężarówek.

58-500 Wrocław, ul. Ananasowa 12/0

NIP: 8942356014

https://kasacja.wroclaw.pl/

2019-07-17 00:00:00

Szrot rakoszyce

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74