konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w budowie konstrukcji stalowych o różnym przeznaczeniu dla wielu gałęzi przemysłu. Jako generalny wykonawca hal stalowych w województwie świętokrzyskim, firma oferuje nowoczesne, niezwykle funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania. Buduje hale stalowe zapewniające wysoki komfort pracy, a zarazem będące ekonomicznym i szybkim rozwiązaniem w przypadku rozbudowy przedsiębiorstwa inwestora. Hale ze stali są bardzo łatwe do rozbudowy i modernizacji, co przekłada się na budżet Klienta biznesowego firmy z Ostrowca Świętokrzyskiego będąc równocześnie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Firma produkuje zazwyczaj hale o szerokości od 12 do 64 m, jednak istnieje możliwość wykonania projektu obiektu o wymiarach przekraczających podane standardy. Więcej szczegółów oferty dostępnych pod adresem: dkdostrowiec.pl.

05-816 Michałowice, ul. Dębowa 5/0

NIP: 5272733966

https://dkdostrowiec.pl/

2019-08-17 22:00:00

Generalny wykonawca hal stalowych

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a