konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Często wykorzystywaną ostatnio alternatywą dla tradycyjnych zabudowanych przewodów paliwowych jest komin dwuścienny izolowany. Ich produkcją zajmuje się poznańska firma Kominki Mikołajczak. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobyła, realizując setki projektów, oferuje systemy o najlepszych parametrach, stworzone z najwyższej jakości materiałów. Produkt ten będzie służył niezawodnie przez wiele lat.

Tego typu rozwiązanie jest nowoczesne, w ostatnim czasie stosowane coraz chętniej zamiast systemów znanych od lat. Komin dwuścienny można wykorzystać zarówno w budynkach nowo powstających, jak i w tych już istniejących. W systemie tym zastosowana jest wysokogatunkowa stal, która gwarantuje zarówno szczelność, jak i odporność na wysokie temperatury oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

61-049 Poznań, ul. Mińska 12/0

NIP: 782 141 27 30

https://www.kominki-m.pl

2019-07-30 00:00:00

Komin dwuścienny izolowany

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B