konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Nie każdy, kto dysponuje prawem jazdy, posiada własny samochód. Niektórzy świadomie go nie kupują, bo np. mieszkają w dużym mieście i go nie potrzebują na stałe. Inni takiego wyboru są pozbawieni i po prostu muszą mieć do dyspozycji auto, chociażby ze względu na zamieszkanie w dużej odległości od mniejszego lub większego miasta. Również z myślą o takich osobach powstała firma ab-rent.pl, która może być zbawieniem, gdy chce się w krótkim czasie otrzymać samochód, nie kupując go.

Przedsiębiorstwo pozwala na długoterminowe wypożyczenie samochodu, które może trwać nawet 5 lat. Minimalny czas wynajmu wynosi zaś 24 miesiące. Usługa polega na tym, że co mieniąc płaci się określoną kwotę, dzięki której można korzystać z auta w taki sposób, jakby w rzeczywistości było jego się jego właścicielem, choć formalnie należy do firmy wynajmującej.

51-319 Wrocław, ul. Sycowska 13/0

NIP:

https://www.ab-rent.pl/

2019-08-10 00:00:00

AB-rent | Wypożyczenie długoterminowe samochodów

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74