konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zanieczyszczenie powietrza spowodowane przez nieodpowiedni system grzewczy lub stosowanie niewydajnego paliwa jest obecnie jednym z często podejmowanych tematów, nie tylko w środowisku ekologów. Coraz więcej osób jest bowiem świadomych, jak negatywny skutek może mieć dla środowiska i zdrowia smog pojawiający się w sezonie grzewczym.

Z tego względu ruszył projekt „Czyste powietrze”. Jest to program uruchomiony przez Ministra Środowiska we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Głównym celem programu jest poprawa jakości powietrza poprzez redukcję przestarzałych pieców oraz ocieplenie budynków, co pozwoli na znaczną oszczędność energii.

Zanim dana osoba złoży wniosek o dofinansowanie, należy przeprowadzić audyt, który określi potrzeby energetyczne budynku.

Wszelkie informacje na temat programu można znaleźć na stronie internetowej ceet.pl.

00-848 Warszawa, ul. Żelazna 59a/126

NIP: 6762424256

https://ceet.pl/

2019-08-14 22:00:00

Czyste powietrze program - CEET Sp. z o.o.

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6