konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W przypadku przedsięwzięć związanych z gruntem i nieruchomościami ważne jest to, aby należycie zatroszczyć się o wszelkie aspekty formalne i techniczne związane z podejmowanymi działaniami. Jeśli chodzi o takie kwestie jak inwentaryzacja budynku w Poznaniu, wsparciem służyć mogą tutaj takie przedsiębiorstwa jak adGEO. Firma ta świadczy swoje usługi na obszarze całego województwa wielkopolskiego.

Wspomniany podmiot swoim klientom może zaproponować także wykonywanie pomiarów geodezyjnych, wznawianie znaków geodezyjnych, czy też wsparcie w uzyskaniu z urzędów takich dokumentów jak wyrys z ewidencji gruntów, czy też wypis z rejestru gruntów. Usługi geodezyjne w wielu przypadkach mogą okazać się niezbędne. Współpraca ze wskazaną wcześniej firmą nieraz może stanowić korzystne oraz atrakcyjne rozwiązanie.

61-005 Poznań, ul. Główna 6/0

NIP:

http://www.adgeo.eu/

2019-09-10 00:00:00

http://www.adgeo.eu/ - Inwentaryzacja budynku poznań

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B