konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wiele osób odczuwa strach przed dentystą nawet gdy ma wybrać się tylko na przegląd czy rutynowy zabieg, szczególne zaś obawy budzi inwazyjny zabieg, jakim jest usuwanie zęba. Na Wilanowie można jednak znaleźć gabinet, który gwarantuje pacjentom miłą atmosferę, dzięki czemu łatwiej jest im się odprężyć, silne znieczulenia, a także nowoczesne technologie, które pozwalają przejść przez to niemiłe doświadczenie z zachowaniem pełnego komfortu.

Ponieważ zaś gabinet Trident świadczy też usługi protetyczne, od razu na miejscu można skorzystać z porady lekarza, jakie uzupełnienie wybrać, by jak najlepiej zastąpić usunięty ząb - oczywiście gdy zachodzi taka potrzeba, bo na przykład w przypadku zębów mądrości nie stosuje się takich praktyk. W grę wchodzą na przykład nowoczesne implanty zębów, które w gabinecie tym mają przystępne ceny i jednocześnie bardzo wysoką jakość, jako że oparte są na najlepszych światowych systemach.

02-953 Warszawa, ul. Kosiarzy 24a/0

NIP:

https://trident.waw.pl/

2019-09-23 00:00:00

http://trident.waw.pl/ - Usuwanie zęba wilanów

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a