konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Usługa wynajmu busów to doskonały wybór dla tych, którym zależy na wysokim komforcie, a jednocześnie niskiej cenie. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów najlepszych marek, firma z Krajenki oferuje wysokie bezpieczeństwo i wygodę podczas podróży na krótkich i długich odcinkach trasy. Busy w Pile i okolicach prowadzone przez kierowców firmy to gwarancja terminowości i zachowania najwyższych standardów podczas podróży.

Busy to niezastąpione rozwiązanie na takie wydarzenia, jak szkolna wycieczka, wesele, komunia, wyjazd z grupą znajomych, pielgrzymka oraz wiele innych wydarzeń, w których niezbędny okaże się przestronny, kilkuosobowy pojazd. To również idealne rozwiązanie na imprezy firmowe, spotkania biznesowe czy szkolenia i konferencje dla niewielkich grup. Więcej szczegółów oferty znajduje się na stronie internetowej: krajan.info.pl.

77-430 Krajenka, ul. V Dzielnicy 6/0

NIP:

https://www.krajan.info.pl/

2019-10-19 00:00:00

Busy w Pile • http://www.krajan.info.pl/

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B