konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dzięki urządzeniom AED uratowano już wiele ludzkich istnień. Ten nowoczesny sprzęt umożliwia wykonanie skutecznej, medycznie bezpiecznej defibrylacji w zasadzie przez każdego. Wystarczy tylko zdecydowanie w działaniach i bardzo podstawowa wiedza odnośnie tego, w jaki sposób funkcjonują tego rodzaju sprzęty. HS Medical ma w tym zakresie ogromne doświadczenie. Szkoli ludzi z działań związanych z pierwszą pomocą i obsługą defibrylatorów, a także oferuje odpowiednie wyposażenie.

Sprawne elektrody AED w stu procentach spełnią swoje zadanie, jeśli pod obudową znajdą się w pełni naładowane baterie. Tych w sprzedaży jest w tym momencie wiele, a polecana firma jest w stanie je dostarczyć nawet bezpłatnie. Wystarczy tylko wziąć udział w unikalnym programie Samaritan Pad, gdzie wykazując uzasadnione użycie defibrylatora, można uzyskać do niego darmowy zestaw baterii.

43-100 Tychy, ul. Fabryczna 45/0

NIP: 634 249 89 86

https://hsmedical.pl/

2019-10-15 00:00:00

Elektrody aed - HS MEDICAL POLAND

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b