konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego odgrywa niejednokrotnie istotną rolę zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Warto zatem mieć świadomość tego, jak obszerny jest rynek pod kątem usług edukacyjnych związanych z tą tematyką. Przykładem firmy działającej w tym obszarze może być Szkoła Języków Obcych EFEKT. W jej ofercie znaleźć można chociażby kurs języka angielskiego w Lublinie.

Podmiot ten znajduje się właśnie we wspomnianym mieście, a w zakresie swoich propozycji ma również zajęcia dedykowane takim językom jak niemiecki, francuski, czy hiszpański. Wskazane przedsiębiorstwo prowadzi także kursy z biznesowego angielskiego dla firm oraz zajęcia z angielskiego przeznaczone dla dzieci. Oferta tej szkoły językowej jest pod wieloma względami atrakcyjna. Warto się jej przyjrzeć.

20-029 Lublin, ul. M. Curie-Skłodowskiej 38/7

NIP: 8661489976

http://efekt-lublin.com.pl/

2019-10-05 00:00:00

Kurs języka angielskiego Lublin

PolSpray

20824 Lublin, ul. aleja Warszawska 150

MEK BUD

21530 Piszczac, ul. Kodeńska 69