konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Na każdym obywatelu i prowadzącym działalność związaną z remontami domów i mieszkań, i osobie prywatnej, ciąży obowiązek segregacji odpadów. Dotyczy to także śmieci pochodzących z modernizacji domów. Zanim rozpocznie się remont, należy postarać się o pojemnik, do którego trafiać będą wszelkie odpadki budowlane, takie jak:

  • kawałki cegieł, pustaków, dachówek i betonu,
  • płyty kartonowo-gipsowe,
  • demontowane umywalki czy kompakty,
  • resztki cementu czy gładzi.

Wszystkie te śmieci trafią do utylizacji we właściwe miejsce, aby, rozkładając się, nie zagrażały środowisku. 

Wynajem kontenerów we Wrocławiu prowadzi firma z linku eko-city.com.pl doskonale znana ze swojego profesjonalizmu i konkurencyjnych cen. Pojemniki, którymi dysponuje, są specjalnie wzmocnione i idealnie nadają się na takie śmieci. Oczywiście nie jest to jedyny rodzaj odpadów, jakie to przedsiębiorstwo odbiera. Warto jednak pamiętać, że cena za wywóz jednorodnych śmieci jest o wiele niższa niż za odpady zmieszane, gdyż nie trzeba płacić dodatkowo za segregację. Firma ta współpracuje z firmami, samorządami lokalnymi i osobami prywatnymi.

52-319 Wrocław, ul. Karmelkowa 66/0

NIP: 8951726976

https://eko-city.com.pl/

2019-10-01 00:00:00

Wynajem kontenerów Wrocław • EKO-CITY

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74