konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Project Auto Detailing jest firmą, która specjalizuje się w zapewnianiu właścicielom samochodów pełnego wsparcia pod względem detailingu. Korekta lakieru pod Katowicami skupia się nie tylko na samym uzupełnianiu zarysowań, ale przede wszystkim specjalnym myciu poszczególnych elementów. Dzięki temu można w szybki i łatwy sposób wykryć wszelkie uszkodzenia i pozbyć się ich. Równie ważne jest tutaj polerowanie i nanoszenie specjalnych preparatów, dzięki którym nadwozie będzie znacznie odświeżone, a lakier odzyska swój kolor.

Oczywiście ważne jest również to, aby zadbać o nałożenie ceramicznej powłoki lub wosku, co ma skutecznie utrwalić całą pracę włożoną w korektę lakieru. Cennik poszczególnych usług można poznać poprzez odwiedzenie strony internetowej, a w razie jakichkolwiek pytań o niestandardowe zlecenie zawsze można kontaktować się telefonicznie.

43-600 Jaworzno, ul. Władysława Broniewskiego 7/11

NIP: 6321999022

https://www.projectautodetailing.pl/

2019-09-23 00:00:00

Korekta lakieru katowice

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b