konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zawodowi kierowcy, osoby ubiegające się o prawo jazdy lub te, które kierowały w stanie nietrzeźwości albo otrzymały 24 punkty karne, kierujący motocyklami, tramwajami oraz autobusami - każdy musi mieć ważne badania dla kierowców. 

Wszystkie osoby zainteresowane tym tematem mogą wykonać badania we Wrocławiu, a więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej badaniapsychotechniczne.pl. Badania dla kierowców we Wrocławiu przeprowadzane są przez wykwalifikowanych pracowników, co w znacznej mierze wpływa na jakość usług. Co ważne, badania wykonywane są w oparciu o najnowsze przepisy i normy. Wszystkie oferowane usługi świadczone są w bardzo przystępnych cenach. Pracownia świadczy więc kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, wszystko po to, aby satysfakcja klientów z usług była jak największa. 

50-528 Wrocław, ul. Dyrekcyjna 37/47

NIP:

http://badaniapsychotechniczne.pl/

2019-09-18 00:00:00

Badania dla kierowców wrocław

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74