konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zatory potrafią być potwornie uciążliwe, dlatego tak bardzo poszukiwane są środki, które pozwalają na ich pozbycie się. Przede wszystkim przeszkadzać mogą przykre zapachy, jakie powstają w wyniku ich obecności, a z czasem jedynie się nasilają. Tłuszcz i muł zalegające na drenach nie tylko wyglądają fatalnie, ale też przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. 

Czyszczenie drenażu najlepiej zrobić za pomocą dostępnego za pośrednictwem strony internetowej bioexpert.pl biologicznego preparatu, który zawiera mikroorganizmy, bakterie oraz enzymy. Przeznaczony jest on właśnie do oczyszczania drenażu, co robi niezwykle skutecznie, zapobiegając ponadto powstawaniu zatorów w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Usuwa on tłuszcz i muły z drenów, neutralizuje nieprzyjemne zapachy i udrażnia dreny. Opakowanie zawiera aż 250 g produktu, dzięki czemu wystarcza na długo. 

03-741 Warszawa, ul. Białostocka 22/9

NIP: 5271456878

https://bioexpert.pl/

2019-10-07 00:00:00

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a