konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Stosowanie nowoczesnych technologii w medycynie skutkuje lepszym efektem i jednocześnie zapewnia większe bezpieczeństwo. Zabieg taki jak Zaffiro wykonuje w Warszawie klinika Carpe Diem. To prawdziwi eksperci w swojej branży, czego dowodem są liczne pozytywne opinie, a także kompetencje zatrudnianego zespołu. Wśród pracowników tej ekipy znajdują się utytułowani lekarze oraz kosmetyczki z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego korzystając z ich oferty można mieć pewność co do tego, że jest się we właściwych rękach.

W tym zabiegu stosowane są wiązki lasera, które wnikają do skóry tylko do pewnej głębokości. Została ona ustalona w ten sposób, aby światło pobudzało tkankę do produkcji kolagenu. To właśnie ten składnik decyduje o jędrnym i młodym wyglądzie skóry. Chcąc skorzystać z oferty, wystarczy skontaktować się z przedstawicielami kliniki.

02-661 Warszawa, ul. Wita Stwosza 48/lok. 110

NIP: 1181333070

https://carpediem-klinika.pl/

2019-09-30 00:00:00

Zabieg Zaffiro

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

LuxDom

05400 Otwock, ul. Karczewska 6