konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Skóra to chyba najważniejsza część ciała, która wpływa na urodę. To od jej kondycji w dużym stopniu zależy to, jak dana osoba jest odbierana w oczach innych. Warto zatem dbać o jej dobry stan. Jest ona jednak narażona na występowanie wielu niedoskonałości. Niektóre wynikają z naturalnego procesu starzenia się, inne mają podłoże chorobowe, a jeszcze inne fizyczne. W przypadku tych drugich chodzi m.in. o pozostałości po urazach czy nierozsądnie wykonany tatuaż, który przestał się podobać. 

Na rynku dostępne są rozmaite urządzenia, które służą do przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych. Pico laser to wielofunkcyjny sprzęt, który wykazuje wysoką skuteczność w usuwaniu makijażu permanentnego, tatuaży, likwidowaniu przebarwień i blizn potrądzikowych, a także wygładzaniu zmarszczek. Maszynę można nabyć w firmie LM-Invest. Przyrząd stanowi podstawowy element wyposażenia każdego nowoczesnego gabinetu kosmetycznego, którego właściciel stawia na najwyższy poziom oferowanych usług. 

41-800 Zabrze, ul. Nad Kanałem 3/0

NIP:

https://laserymedyczne.eu/

2019-11-13 00:00:00

Pico laser

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b