konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wiele produktów spożywczych wymaga odpowiedniego zapakowania, aby utrzymać świeżość przez długi czas – w przeciwnym razie się popsują i nie będą się nadawały do spożycia. Obowiązkiem firm zajmujących się produkcją i handlem artykułami spożywczymi jest zatem zadbanie o ten aspekt. Rozwiązań jest kilka: stworzenie odrębnego działu skupionego wokół projektowania i produkcji opakowań, powierzenie tego zadania obecnym pracownikom bądź zlecenie go podwykonawcy. Decydując się na to ostatnie rozwiązanie, warto nawiązać współpracę z firmą ABRA Pack.

Przedsiębiorstwo oferuje nie tylko próżniowe pakowanie żywności, ale również saszetkowanie i foliowanie produktów, w tym także folią termokurczliwą. Wykorzystanie wysoce zaawansowanego sprzętu obsługiwanego przez doświadczoną i świetnie wyszkoloną kadrę daje gwarancję wykonania zlecenia zgodnie z oczekiwaniami klienta i zarazem w atrakcyjnej cenie.

62--02 Gądki, ul. Firmowa 8/0

NIP: 6981601557

https://abrapack.com.pl/

2019-12-08 00:00:00

Próżniowe pakowanie żywności - ABRA PACK

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B