konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W dzisiejszych czasach wybór rusztowań jest naprawdę imponujący, a dużym zainteresowaniem cieszą się modele przejezdne nazywane także wieżowymi. Zostały one zbudowane z solidnej ramy z niewielkimi kółkami oraz pomostu wyposażonego w poręcze. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie często dochodzi do zmiany miejsca pracy. Innym, równie ciekawym rozwiązaniem są modele modułowe doceniane za niewysoką cenę i uniwersalność. Stosuje się je w przypadku skomplikowanych struktur obiektów, podczas konserwacji oraz budowy.

Trzecim typem są rusztowania fasadowe produkowane z ocynkowanych i stalowych fragmentów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i działanie korozji. W takich konstrukcjach można bez problemu stosować pomosty kątowe oraz konsole przyspieszające wykonywanie zaplanowanej pracy. Wszystkie osoby chcące nieco zaoszczędzić powinny zdecydować się na rusztowania używane dostępne w przedsiębiorstwie Mekbud. Każda konstrukcja posiada wszelkie niezbędne atesty i jest sprawdzana pod kątem technicznym, dzięki czemu klient otrzymuje produkt pochodzący z najwyższej półki.

21-530 Piszczac, ul. Kodeńska 69/0

NIP:

http://mekbud.pl

2019-10-28 00:00:00

P.H.U. MEK BUD Mieczysław Nikoniuk • Rusztowania używane

EFEKT - szkoła języków obcych

20029 Lublin, ul. M. Curie-Skłodowskiej 38

PolSpray

20824 Lublin, ul. aleja Warszawska 150