konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zapylenie gazów cząstkami stałymi może pojawić się nie tylko w procesach przemysłowych, ale również w życiu codziennym każdego człowieka. Warto o tym pomyśleć, wykorzystując paliwo stałe do ogrzewania domostw, ponieważ wspomniane zanieczyszczenia, przedostając się do atmosfery, powodują smog i pogorszenie się stanu powietrza. Chcąc temu zapobiec, można z powodzeniem zainstalować filtry przemysłowe, które w 100% poradzą sobie z problemem. 

Gdzie szukać rozwiązań, które spełnią oczekiwania użytkownika? Takie od lat oferuje swoim klientom firma INSTAL-FILTER SA. Instalacje, które pracownicy montują u kontrahenta, sprawiają, że może spać spokojnie. Powietrze wokół fabryki, której jest właścicielem lub dookoła domu, w którym spala węgiel, biomasę lub inne paliwo stałe, na pewno jest czystsze, niż przed montażem zaproponowanego przez wspomniany podmiot rozwiązania. 

64-000 Kościan, ul. Północna 1a/0

NIP: 9462643398

https://instalfilter.pl/

2019-10-29 00:00:00

Filtry przemysłowe

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B