konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W wielu mniejszych miejscowościach trudno jest znaleźć specjalistów, jakich aktualnie się potrzebuje. Nie chodzi tu tylko o prace budowlane, ale także np. księgowość. Nie oznacza to jednak, że takich specjalistów nie ma - wystarczy rozejrzeć się i zaciągnąć informacje z sieci, aby móc skorzystać z usług profesjonalistów. 

Biuro rachunkowe z Krzyża Wielkopolskiego fenix-uslugiksiegowe.pl to firma zatrudniająca samych specjalistów w dziedzinie księgowości. Posiadają oni długoletnie doświadczenie w pracy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, dzięki czemu z łatwością przyjmują kolejne zlecenia, wykonując swoją pracę na najwyższym poziomie. W zakresie usług znaleźć można rzetelne prowadzenie dokumentacji i rozliczeń z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, jak i obsługę kadrowo-płacową. Chcąc uzyskać więcej informacji, warto skontaktować się z pracownikami. 

64-730 Wieleń, ul. Bohaterów Westerplatte 7/0

NIP: 763-207-46-11

https://fenix-uslugiksiegowe.pl/

2019-10-31 00:00:00

https://fenix-uslugiksiegowe.pl/

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B