konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem: zimexscapa.com.pl znajduje się ciekawa oferta producenta taśm. Pozornie błahe i niewiele znaczące produkty okazują się mieć niesamowicie istotny wpływ na codzienne obowiązki, a także wykorzystywane są w profesjonalnych zadaniach. Taśma PVC jest jednym z produktów, które można odnaleźć na podanej stronie. Cechuje się ona wytrzymałością i imponującą odpornością, a także niezwykłą elastycznością. Cechy te sprawiają, że taśma często wykorzystywana jest do zadań specjalnych.

Warto zaznaczyć, że taśmy klejące występują w zróżnicowanych rodzajach. Są wśród nich taśmy naprawcze, izolacyjne, montażowe i uszczelniające.  Ponadto można znaleźć taśmy ostrzegawcze, zabezpieczające i antypoślizgowe. Kompleksowa oferta dostępna jest na wspomnianej stronie internetowej. 

61-248 Poznań, ul. Adama Kręglewskiego 9A/0

NIP: 7820025793

https://www.zimexscapa.com.pl/

2019-11-04 00:00:00

Taśma PVC | ZIMEX Import-Export

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B