konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wynajem busa to ciekawy sposób na organizację wycieczek krajowych i zagranicznych. Rozwiązanie to cieszy się dużym uznaniem z wielu powodów, a jednym z nich jest możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Warto pamiętać, że jazda własnym samochodem, choć wygodna, nie zawsze jest opłacalna, a to za sprawą kosztów benzyny oraz opłat za autostrady i miejsca parkingowe. Kosztowne są także wycieczki samolotowe, a na dodatek ich pasażerowie muszą liczyć się z koniecznością zmieszczenia się  w limicie bagażowym.

Z powyższym problemem nie borykają się klienci firmy Czarnecki Bus. Od lat oferuje ona nowoczesne i doskonale wyposażone busy w Obornikach, które zostały wyposażone w pojemne bagażniki. Rozwiązanie, o jakim mowa, jest wygodne, a to za sprawą usługi „door to door”. Umożliwia ona dotarcie do celu bez konieczności czasochłonnych i stresujących przesiadek, które są kłopotliwe w zupełnie nowym miejscu. Pasażerowie chwalą sobie także wyposażenie pojazdów, takie jak systemy klimatyzacji, odtwarzacze DVD oraz inne udogodnienia sprawiające, że nawet najdłuższa podróż będzie przyjemnym doświadczeniem.

64-610 Rogoźno, ul. Za jeziorem 40/0

NIP:

http://czarneckibus.pl

2019-11-23 00:00:00

Busy Oborniki

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B