konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Istnieją wady wrodzone, które są podstawą do przeprowadzenia zabiegów chirurgicznych, ponieważ w mniejszym bądź większym stopniu zagrażają codziennemu funkcjonowaniu. Może zdarzyć się tak, że w okolicy pępka powstaje swoiste wybrzuszenie, w którym w zależności od różnych czynników gromadzi się tłuszcz bądź lokalizuje się część jelita. Taki stan może pojawić się u niemowląt lub osób dorosłych, często z powodu wysiłku.

Osoby zainteresowane poddaniem się operacji przepukliny w Łodzi na NFZ mogą skorzystać z takiej usługi u specjalisty chirurgii ogólnej Mateusza Jęckowskiego w łódzkiej klinice. W przypadku braku przeciwwskazań lekarz wybiera najbardziej odpowiedni dla pacjenta sposób zabiegu: metodami tradycyjnymi bądź laparoskopowymi. Rekonwalescencja odbywa się z wykorzystaniem specjalnego pasa oraz leków oraz obejmuje wizyty kontrolne.

90-000 Łódź, ul. - -/0

NIP:

https://jeckowski.pl

2019-11-23 00:00:00

https://jeckowski.pl | Operacja przepukliny łódź nfz

wyprawkowy

95060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37

Communication Corner

90318 Łódź, ul. Henryka Sienkiewicza 72

Xfelgi.pl

97330 Poniatów, ul. Piotrkowska 4C