konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Kolekcja mebli biurowych TOBO to znakomita propozycja aranżacyjna dla nowoczesnych biur i przestrzeni cooworkingowej. Wysoka jakość wykonania oraz klasyczne, eleganckie wzornictwo w połączeniu z niezbędną funkcjonalnością sprawiają, że umeblowanie z tej linii produktowej potrafi sprostać wszystkim wyzwaniom, z jakimi na co dzień można spotkać się w pracy biurowej. 

Wszystkie modele TOBO dostępne są w ofercie sklepu internetowego KDK Design pod linkiem https://kdk-sklep.pl/biuro/meble-biurowe-tobo.html. Znajduje się tam szeroki wybór stołów, biurek, szaf i komód. Firma oprócz tego w swoim asortymencie posiada także wygodne i ergonomiczne fotele biurowe oraz wiele innych praktycznych rozwiązań, w tym również takie dedykowane mieszkaniom i ogrodom. Klienci cenią tego dystrybutora zwłaszcza ze względu na znakomity stosunek ceny do jakości oferowanego wyposażenia.

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 53/0

NIP: 8222027357

https://kdk-sklep.pl/

2019-11-27 00:00:00

Https://kdk-sklep.pl/biuro/meble-biurowe-tobo.html

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a