konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Samochód należy czyścić nie tylko z zewnątrz, ale również w środku. Wyprane, ładnie pachnące fotele podnoszą komfort podróżowania. Czyszczenie tapicerki samochodowej oferuje w Poznaniu firma Flame. Podczas prania jej korzysta z nowoczesnego sprzętu marki Karcher. Już od wielu lat działa ona na rynku, a to oznacza, że zdobyła spore doświadczenie. Obecnie zapewnia swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Jej pracownicy skutecznie radzą sobie nawet z uporczywymi plamami.

Obicie kanap i foteli pokryte kurzem oraz błotem znów może dobrze się prezentować. Wystarczy zatrudnić osoby mające odpowiednie umiejętności, posługujące się profesjonalnym sprzętem. Powyższą firmę tworzy zgrany zespół osób, dbający o pełne zadowolenie klientów. Jej siedziba mieści się w Przeźmierowie. To na jej terenie pracownicy mogą przeprowadzić pranie tapicerki. Na życzenie klientów dojeżdżają też pod adresy przez nich wskazane.

-- -, ul. - -/0

NIP: 7831152302

https://karcher-poznan.net/

2019-12-16 00:00:00

Czyszczenie tapicerki samochodowej poznań - http://karcher-poznan.net/

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74