konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Doktor Mikołaj Kubasik to znany i ceniony chirurg medycyny estetycznej. Z jego usług korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dzięki przyprowadzeniu z powodzeniem liczyć operacji plastycznych doktor wyróżnia się doświadczeniem oraz znajomością nowoczesnych metod zabiegów plastycznych. Klinika Kubasika oferuje swoim pacjentom komfort korzystania z dokonań medycyny estetycznej w bezpiecznych warunkach nowocześnie prowadzonej kliniki.

Oferowane w Klinice Złotowskiej zabiegi obejmują twarz i ciało. Jej pacjenci mogą poddać się np. liftingowi twarzy, który pozwala usunąć nadmiar skóry i fałdy grawitacyjne, dzięki czemu twarz odzyskuje swoją elastyczność i jędrność. W zakresie chirurgii sylwetki pacjenci mogą skorzystać z plastyki powłok brzusznych czy liposukcji. Zabiegi te sprawiają, że ciało nabiera pożądanych kształtów dzięki odessaniu nadmiaru tłuszczu i naciągnięciu zwiotczałej skóry.

Profesjonalnie wykonane zabiegi skutecznie redukują efekty procesów starzenia. Renomowany gabinet chirurgii plastycznej pozwala odzyskać satysfakcję z własnego wyglądu i tym samym pewność siebie.

60-189 Poznań, ul. Złotowska 63/0

NIP:

https://klinikazlotowska.pl/

2019-11-28 00:00:00

Klinika Kubasika - Klinika Złotowska dr Kubasik

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B