konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej, zwłaszcza te z klas I-V, wymagają opieki osób dorosłych. Wielu rodziców nie chcą, aby ich pociechy siedziały same w domu, kiedy oni są w pracy. Dlatego szukają dla nich ciekawych zajęć pozalekcyjnych. W Łomiankach takie zajęcia dla dzieci prowadzi rekomendowane centrum kształcenia. Zajęcia w świetlicy odbywają się w godzinach od 12.00 do 16.00 i mają różnorodny charakter. Mogą to być zajęcia plastyczne, muzyczne czy też kulinarne. Dzieci mogą odrobić prace domowe, a później pobawić się z rówieśnikami. To też świetna okazja, aby doskonalić swoje umiejętności językowe.

Na geniusz-korepetycje.pl przedstawiono bogatą ofertę centrum. Można tam dokładnie poczytać, na czym polegają poszczególne zajęcia. Organizowane są różne turnieje i zabawy aktywne. Dzieci bawiąc się, przy okazji poznają różne nowe słówka, np. angielskie czy niemieckie. Prowadzą też luźną konwersację w danym języku. Nauka języka obcego przebiega w sposób naturalny i jest dla dzieci przyjemnością.

05-092 Łomianki, ul. Baonu Zośka 8/0

NIP: 1181498026

https://geniusz-korepetycje.pl/

2020-01-31 23:00:00

Zajęcia dla dzieci Łomianki

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

PiroFan

72-010 Police, ul. Spółdzielcza 25

DetoksVIP

50020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74