konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Problemy neurologiczne często kojarzone są z osobami w podeszłym wieku. W tym okresie bowiem układ nerwowy przestaje funkcjonować prawidłowo, przez co między innymi może pojawiać się drżenie rąk, które nie zawsze oznacza chorobę Parkinsona. Jednak problemy z nerwami mogą mieć też młodsze osoby, na przykład na skutek doznanych wypadków i urazów. Ważne jest wówczas, by zasięgnąć opinii lekarza specjalisty i, jeśli zachodzi taka potrzeba, stale pozostawać pod jego opieką. 

Mieszkańcy stolicy Wielkopolski będący w takiej sytuacji mogą korzystać między innymi z usług, jakie na stronie arsmedic.pl przedstawia prywatna poradnia neurologiczna w Poznaniu. Jej praca jest organizowana bardzo sprawnie, więc mimo tego, iż ma ona wielu stałych pacjentów i ciągle napływają nowi, każdy może uzyskać konsultację bez zbędnej zwłoki.

60-101 Poznań, ul. Podgórna 4/0

NIP: 7821209420

https://www.arsmedic.pl/

2020-01-04 00:00:00

Poradnia neurologiczna Poznań

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B