konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Niektórzy biznesmeni często podróżują samolotami. Wiele połączeń krajowych i międzynarodowych odbywa się na poznańskim lotnisku Ławica. Pasażerowie muszą jakoś dotrzeć na lotnisko bądź z lotniska dojechać w wyznaczone miejsce. W takich przypadkach sprawę może rozwiązać wynajem samochodu na lotnisko w Poznaniu. Sprawdzona wypożyczalnia samochodów oferuje ich wynajem na korzystnych warunkach. Ceny wynajmu są bardzo atrakcyjne.

Rezerwacji auta można dokonywać online. Trzeba tylko wypełnić zamieszczony na torcar24.pl formularz rezerwacyjny. Samochód będzie czekać na klienta na lotnisku. Klient nie musi tracić czasu w oczekiwaniu na taksówkę, tylko od razu udać się w miejsce docelowe. Co ważne, jest możliwość wynajęcia auta z kierowcą.

Rekomendowana firma wciąż poszerza swoją flotę o nowe modele aut. Są to zarówno pojazdy ekonomiczne, jak i luksusowe. Do wyboru jest, m.in.:

  1. Seat Alhambra, Altea i Leon,
  2. Skoda Superb,
  3. Ford Focus i Mondeo,
  4. BMW.

60-278 Poznań, ul. Macieja Palacza 134/U6 /0

NIP: 788-122-79-82

http://torcar24.pl

2020-01-02 00:00:00

Wynajem samochodu Poznań lotnisko • http://torcar24.pl

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B