konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dlaczego przyczepy gastronomiczne to dobry pomysł na biznes? Przede wszystkim na współczesnym rynku jest duże zapotrzebowanie na tego typu usługi. Klienci cenią dobre jedzenie, ale jeszcze bardziej cenią wygodę i elastyczność zakupu. Jeśli mogą kupić coś smacznego w trakcie spaceru lub powrotu do domu, są nastawieni bardzo optymistycznie.

Warto zerknąć na stronę internetową pod adresem serwisfoodtruckow.pl i zapoznać się z ofertą firmy, która specjalizuje się w tej branży. W ramach współpracy można zdecydować się na przykład na food truck na wynajem. Ponadto pracownicy zajmą się zabudową przyczepy i jej przystosowaniem do konkretnego rodzaju biznesu. Lodziarnia, pizzeria, jedzenie z kuchni włoskiej, chińskiej czy tureckiej? Każdy znajdzie propozycje idealne dla siebie. Firma gwarantuje profesjonalną obsługę i korzystne ceny.

33-133 Radłów, ul. Wał-Ruda 92/0

NIP: 9441980883

https://serwisfoodtruckow.pl/

2020-01-16 23:00:00

Mateusz Niziurski Matik | Food truck na wynajem

prace.edu.pl

30960 Kraków, ul. Skrytka pocztowa 220

Gomeo

30683 Kraków, ul. Nowosądecka 74

toPROMO Advertising Group

32600 Oświęcim, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 28/4