konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Nie ulega wątpliwości, że kwestia wyposażenia ma w wielu przypadkach ogromne znaczenie, jeśli chodzi o zagadnienia organizacyjne związane z różnorodnymi wydarzeniami. Współpraca z takimi podmiotami jak STAR EVENT może w wielu przypadkach okazać się tutaj doskonałym rozwiązaniem. Firma ta to wypożyczalnia krzeseł w Warszawie. Zajmuje się ona również wynajmem takich produktów jak regały wystawiennicze, stoły, sofy, czy leżaki. Wybór mebli na wynajem jest tutaj naprawdę szeroki.

Warto zdawać sobie sprawę z istnienia tego rodzaju rozwiązań, ponieważ niejednokrotnie mogą stanowić one naprawdę wygodną opcję. Organizatorzy imprez powinni mieć na uwadze aspekty praktyczne dotyczące wydarzenia. Jednocześnie nie należy zapominać o kwestiach wizualnych. Planowanie eventu to bardzo odpowiedzialne zadanie.

00-626 Warszawa, ul. Marszałkowska 9/15/47

NIP: 7010826863

https://www.starevent.pl/

2020-01-23 00:00:00

Wypożyczalnia krzeseł Warszawa | STAR EVENT

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a