konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zapewnienie sobie dostępu do alternatywnych źródeł energii w dobie rosnących cen i kryzysu ekologiczne jest bardzo korzystne. W tym kontekście największą popularnością niezmiennie cieszy się ta pozyskiwana ze słońca. Najlepszy stosunek ceny do jakości na polskim rynku oferują kolektory marki Galmet. Specjalna konstrukcja oraz wysokogatunkowe materiały umożliwiają maksymalne wykorzystanie całej ich powierzchni. Przy tym sprzęt jest optymalnie dopasowany do rodzimych warunków atmosferycznych.

Wspomniany producent dzięki unikalnemu know-how oraz pełnemu zaangażowania podejściu może obecnie cieszyć się mianem lidera w branży technik grzewczych. Jest to wynik wieloletniego doświadczenia oraz nastawienia na innowacje i ekologię. W praktyce oznacza to najwyższe parametry użytkowe, a także niezawodność w każdych warunkach.

48-100 Głubczyce, ul. Raciborska 36/0

NIP: 748-000-27-40

https://galmet.com.pl/

2020-01-22 00:00:00

Kolektory

OROME SC

46200 Kluczbork, ul. Pułaskiego 17

Apteka Urtica

47232 Kędzierzyn-Koźle, ul. Królowej Jadwigi 12