konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Kiedy na terenie danego zakładu produkcyjnego ma powstać linia rozlewnicza, w celu jej realizacji warto postawić na markę Kambion. Doświadczony producent dysponuje niezbędnym know-how oraz zapleczem technologicznym, które pozwalają na tworzenie wyjątkowo wydajnych, a zarazem precyzyjnych systemów. W jej ofercie można znaleźć zarówno rozwiązania uniwersalne, linowe oraz półautomatyczne, jak również stolikowe maszyny dozujące. Każdy wyrób z logo wspomnianego producenta to gwarancja najwyższych parametrów w świetnej cenie.

Przy tym warto podkreślić, że firma w swojej działalności nie skupia się jedynie na dozowaniu. Katalog produktowy, za którym stoi obejmuje także maszyny przeznaczone do etykietowania czy zakręcania. Każda z nich jest efektem wieloletniego doświadczenia oraz zaawansowanej wiedzy technicznej.

05-530 Czersk, ul. Książąt Mazowieckich 20/0

NIP: 123-131-25-91

https://kambion.pl

2020-01-03 00:00:00

Linia rozlewnicza

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a