konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Niektóre osoby decydujące się na rozpoczęcie psychoterapii oczekują widocznych i trwałych efektów przemiany w krótkim czasie. Warto więc pamiętać, że rezultaty regularnych spotkań wymagają cierpliwości i dużego zaangażowania. Okres trwania terapii nie jest narzucany odgórnie, ponieważ kwestia ta rozpatrywana jest indywidualnie podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego. Rozróżnia się jednak terapie krótkoterminowe trwające kilka miesięcy oraz długoterminowe mogące trwać nawet rok lub więcej. Praktyczne informacje na ten temat znajdują się na stronie mateusz-czarnecki.pl.

Jest to adres gabinetu zatrudniającego specjalistę, jakim jest psycholog w Warszawie. Prawdą jest, że psychoterapia to skuteczny sposób na poznanie samego siebie oraz uświadomienie sobie własnych schematów wykorzystywanych w przeszłości. Spotkania te są nieocenione podczas odbudowywania realnego obrazu siebie oraz zwiększania poczucia własnej wartości. Należy pamiętać, że świadomość swoich zalet i wad umożliwia podejmowanie odpowiednich decyzji polepszających jakość życia.

00-001 Warszawa, ul. Mokotowska 23/0

NIP:

https://mateusz-czarnecki.pl/

2020-01-19 00:00:00

Psycholog Warszawa

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a