konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wiele osób posiadających małe mieszkania musi nierzadko rezygnować z posiadania wielu roślin, które zajmują sporo miejsca. Współcześnie istnieje rozwiązanie, które umożliwia hodowanie wielu kwiatów, a są nim ogrody wertykalne! Rośliny, jakie umieszczone zostaną w specjalnej konstrukcji, prezentować się będą niebywale! 

Tego typu rozwiązanie zaoferować może firma Garden Spot od lat zajmująca się tworzeniem ogrodów wertykalnych. Na stronie internetowej wspomnianego przedsiębiorstwa znaleźć można wiele dotychczasowych realizacji, które z pewnością przekonają niejedną osobę, do skorzystania z usług firmy. Co ważne, wieloletnie doświadczenie oraz posiadana obszerna wiedza zespołu przyczyniają się do świadczenia usług, które każdorazowo spełniają oczekiwania klientów! Warto przekonać się o tym samemu!

62-022 Rogalinek, ul. Kostrzewskiego 14/0

NIP:

https://gardenspot.pl

2020-07-03 00:00:00

Ogrody wertykalne rośliny

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B