konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Czasami zdarza się, że podróż własnym samochodem jest nieopłacalna i niekomfortowa. Mowa tu przede wszystkim o konieczności pokonania długiej trasy, która wymaga nieustannego skupienia oraz znajomości przemierzanych dróg. Ponadto kierowcy muszą liczyć się z uiszczaniem dodatkowych opłat przykładowo za autostrady lub niektóre parkingi. O tego typu kwestiach nie muszą myśleć klienci przedsiębiorstwa LeonTravel. Jest to firma oferująca profesjonalny wynajem autokaru w Poznaniu w korzystnych cenach.

Zaletą powyższego rozwiązania jest między innymi elastyczność. Przewoźnik ten oferuje dużą liczbę połączeń, dzięki czemu każdy pasażer znajdzie termin dopasowany do swoich potrzeb. Wysokiej klasy pojazdy, jakimi dysponuje ta właśnie firma, sprawiają, że każda nawet najdłuższa podróż mija niepostrzeżenie. Dzieje się tak za sprawą licznych udogodnień, na które składają się przede wszystkim odtwarzacze DVD, systemy klimatyzacji, niewielkie stoliczki, minibarki oraz rozkładane fotele wyposażone w zagłówki i podłokietniki.

60-101 Poznań , ul. Wieruszowska 10 /0

NIP:

https://leontravel.pl/

2020-01-13 00:00:00

Wynajem autokaru Poznań

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B