konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dzisiejsze realia sprzyjają rozwojowi chorób psychicznych. Wszechobecny pośpiech, nadmiar bodźców płynących z mediów, brak czasu na snucie dłuższych refleksji sprawiają, iż wiele osób zaczyna czuć się źle. Przychodzi taki moment, w którym nie są one już w stanie nawet wykonywać zwykłych, jak wydawałoby się, czynności. Co robić w sytuacji, gdy życie staje się zbyt trudne, konflikty międzyludzkie narastają, napadają dziwne bóle, których nie może do końca wytłumaczyć lekarz pierwszego kontaktu? Wówczas należy pomyśleć o zgłoszeniu się do specjalisty takiego, jak psycholog.

 

W sieci gabinetów RenataGraduszyńska.pl uzyskają fachową pomoc ludzie zmagający się ze schorzeniami poważnie utrudniającymi im codzienne egzystowanie. Psychoterapia przeprowadzana w Poznaniu, w tychże ośrodkach, ma charakter indywidualnych sesji. Są one pomyślane w taki sposób, ażeby dany pacjent czuł się komfortowo. Zapewnione mu zostają zatem odpowiednie warunki lokalowe czy emocjonalne. Może się otworzyć przed profesjonalistami, których cechuje całkowita dyskrecja.

60-689 Poznań, ul. Mateckiego 4/0

NIP: 778-106-67-00

https://renatagraduszynska.pl

2020-01-14 00:00:00

Psychoterapia Poznań • http://renatagraduszynska.pl

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B