konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Panuje okres grypowy i nie chcesz iść do ośrodka zdrowia po skierowania na badania, ponieważ jesteś pewien, że zarazisz się, przebywając z innymi chorymi? W takim przypadku pomocny może być lekarz internista, którego w Gdyni znajdziesz na stronie medami.pl. Lekarze z tego centrum przyjmują pacjentów z każdą dolegliwością, ponieważ ich wiedza obejmuje przypadki niemal ze wszystkich działów medycyny. Każdy z nich wypisze Ci zatem odpowiednie skierowanie pod warunkiem, że uzna je za zasadne. 

Lekarze interniści muszą się znać na dolegliwościach dotyczących wszystkich układów, a także na chorobach:

  • endokrynologicznych,
  • zakaźnych,
  • onkologicznych.

Zajmują się też leczeniem paliatywny i geriatrycznym. Interniści z centrum przyjmują pacjentów nie tylko w gabinetach, ale także jeżdżą na wizyty domowe, jeśli chory z różnych względów nie może pojawić się w przychodni. Charakteryzuje ich indywidualne podejście do każdego pacjenta, a także niezmierzone pokłady cierpliwości w wyjaśnianiu i udzielaniu informacji na temat stanu zdrowia pacjenta, do którego podchodzą z niezwykłą otwartością i empatią.

81-363 Gdynia, ul. Starowiejska 45/7

NIP: 9580167938

https://medami.pl/

2020-02-08 00:00:00

Lekarz internista Gdynia

STRbudownictwo

80175 Gdańsk, ul. Bażantowa 7

RANTA

81578 Gdynia, ul. Kap. Leonida Teligi 9

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

81366 Gdynia, ul. Armii Krajowej 44