konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Euroklim oferuje rozwiązanie architektoniczne, które doskonale sprawdzi się we wszystkich nowoczesnych obiektach. Propozycją tej znanej firmy z Poznania są okna aluminiowe, które można maksymalnie dostosować do szczegółowych preferencji i wytycznych klientów. Aluminium jest bardzo plastyczne. Pozwala to na tworzenie elementów o dowolnych kształtach – zarówno w formie prostokątnej czy kwadratowej, jak i na wzór każdego innego wielokąta.

Wykorzystywane profile aluminiowe są w pełni odporne na korozję. Dzięki temu zachowają swój doskonały stan przez wiele lat nawet pomimo częstych i ulewnych opadów deszczu. Firma do produkcji okien stosuje systemy pochodzące od renomowanych dostawców – takich jak Reynaers oraz Aliplast. Dużą zaletą takich okien jest także ich niezwykła estetyka i atrakcyjny design. Profile aluminiowe okien można pomalować na każdy kolor i tym samym maksymalnie dostosować je do elewacji danego budynku.

61-249 Poznań, ul. Obodrzycka 78/1

NIP: 7822327021

https://euroklim.com

2020-01-25 23:00:00

Okna aluminiowe Poznań | EUROKLIM Bartosz Szymkowiak

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B