konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Styl industrialny doskonale nada się do biura, studia artystycznego, a także barów i restauracji. Surowy wystrój sprawdzi się także w domach i mieszkaniach. Do jego stworzenia warto użyć masy dekoracyjnej, która umożliwia stworzenie realistycznych efektów, przypominających płyty betonowe. Jednocześnie jej użycie nie wymaga wzmocnienia ścian. Dodatkową zaletą jest odporność masy na wilgoć. Z tego powodu nie bez przyczyny jest często stosowana przy wykończeniu ścian. Pozwala nie tylko osiągnąć oryginalne efekty wizualne, ale także odznacza się funkcjonalnością. Dodatkowo za pomocą masy architektonicznej uzyskać można różnorodne struktury, które doskonale podkreślą inne walory wnętrza.

Beton dekoracyjny w Poznaniu znaleźć można w ofercie Art Structure. Firma oferuje oryginalne realizacje, które sprawdzą się zarówno w domach, mieszkaniach, restauracjach i biurach różnego typu.

61-493 Poznań, ul. Czwartaków 28/2

NIP: GRZEGORZ GRUZA ART GRUZA

https://artstructure.pl/

2020-04-30 00:00:00

Beton dekoracyjny poznań • GRZEGORZ GRUZA ART GRUZA

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B