konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Każdy ma jakieś marzenia. Jedni marzą o tym, by wyruszyć w podróż dookoła świata, a inni chcieliby tylko znaleźć mały kawałek ziemi dla siebie, na którym spokojnie będą mogli wypoczywać, po ciężkich dniach w pracy. Marzenia tych pierwszych, jest zrealizować nieco trudniej, jednak ci drudzy, mogą być naprawdę blisko ich zrealizowania, wystarczy tylko nieco zaangażowania i pasji.

Jak stworzyć wyjątkowe miejsce dla siebie? Wystarczy tak naprawdę tylko kawałek działki, który już dowolnie można zaaranżować. Przydałoby się jednak miejsce, w którym będzie można się schronić przed pogodą. Naprzeciw takim oczekiwaniom wychodzi Firma Kora. Produkcja altan ogrodowych to jednak z ich specjalności. Już nawet taka mała budowla i kawałek zieleni, na którym będą rosnąć drzewa i kwiaty, może sprawić, że ciało zazna nieco relaksu, a jeszcze psychicznie można zupełnie zniknąć dla reszty świata. Taka altana na działce to dobre miejsce, w którym można zrobić obiad, grilla, zaprosić znajomych, jak i nawet spędzić czas samotnie, by poczytać książkę, czy posłuchać muzyki.

34--10 Przybradz, ul. Wadowicka 42a/0

NIP: 5492396962

https://www.firmakora.pl/

2020-02-20 00:00:00

Produkcja altan ogrodowych

prace.edu.pl

30960 Kraków, ul. Skrytka pocztowa 220

Gomeo

30683 Kraków, ul. Nowosądecka 74

toPROMO Advertising Group

32600 Oświęcim, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 28/4