konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wszystkie problemy emocjonalne wymagają od terapeuty skupienia się na pacjencie, dotarcia do ich źródła, by znaleźć sposób na ich skuteczne rozwiązanie. Dobry terapeuta powinien być zatem osobą empatyczną, otwartą, która potrafi słuchać i stwarza atmosferę, która sprzyja zwierzeniom.   

W gabinecie terapeutki Pauliny Jakubowskiej każdy pacjent może liczyć na fachową pomoc. Psychoterapia indywidualna w Ostrołęce polega na zastosowaniu odpowiednich technik, które będą najskuteczniejsze w danym przypadku. Terapeutka dokładnie bada źródło problemu, co jest istotne, by wybrać jak najlepszą strategię leczenia. Niezbędnym elementem skuteczności psychoterapii jest współpraca ze specjalistką i zaufanie jej. Przeprowadzone przez nią leczenie pomaga pacjentom w rozwiązaniu wielu problemów, które dotyczą ich psychiki, co często jest jedynym sposobem na odzyskanie równowagi wewnętrznej oraz odnalezienie się w społeczeństwie.

07-410 Ostrołęka, ul. Kilińskiego 29/0

NIP:

https://psycholog-gabinet.ostroleka.pl/

2020-02-07 00:00:00

Psychoterapia indywidualna ostrołęka | Gabinet Psychologiczny Paulina Anna Jakubowska

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Solispharm Sp. z o. o.

03456 Warszawa, ul. Namysłowska 21

sejf-szafanabron.pl

05552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 14a