konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Jeśli masz w planach zorganizowanie przyjęcia rodzinnego czy firmowej imprezy, nie musisz się martwić o znalezienie stosownego miejsca. Na taką okazję odpowiednia sala bankietowa w Krakowie znajduje się w restauracji Zielone Tarasy, która mieści się w centrum miasta przy alei Słowackiego.

Z jej okien rozciąga się wspaniała panorama miasta i gór, która zapewni ucztę dla oczu. O podniebienia gości zadbają kucharze, oferując dania z polskiej i światowej kuchni, w których nie brakuje pizzy prosto z pieca. Przygotują potrawy zgodnie z życzeniami, także dla wegan i  osób na diecie bezglutenowej - zawsze ze świeżych i naturalnych składników. Sala zostanie udekorowana zgodnie z okolicznością przyjęcia, o komfort gości zadbają kelnerzy. Jeśli szukasz miejsca na udane przyjęcie, skorzystaj z oferty krakowskiej restauracji.

30-004 Kraków, ul. aleja Juliusza Słowackiego 64/0

NIP:

https://www.zielone-tarasy.eu/

2020-02-26 00:00:00

Sala bankietowa Kraków - Zielone Tarasy

prace.edu.pl

30960 Kraków, ul. Skrytka pocztowa 220

Gomeo

30683 Kraków, ul. Nowosądecka 74

toPROMO Advertising Group

32600 Oświęcim, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 28/4