konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Choć większość osób raczej już przyzwyczaiła się do tego, że większość posiadanych pieniędzy przechowuje w banku, to jednak nadal jest trochę osób, które jako najbezpieczniejsze miejsce deklarują swoje mieszkania i domu. Często są to osoby starsze, które lubią czuć, że ich pieniądze są blisko i ma się do nich łatwy dostęp. Takie rozwiązanie jednak nie zdaje zawsze egzaminu, o czym już przekonało się wiele osób, po tym, jak dały się przekonać złodziejom na różne sposoby, by wpuścić je do domu. Dlatego warto zadbać o jakieś dodatkowe zabezpieczenie.


Takie rozwiązanie, które sprawdzi się u osób starszych, a także u osób, które trzymają swoje pieniądze w domu, to kasetka metalowa na pieniądze, którą można kupić w sklepie X47. Nie jest to rozwiązanie drogie ani wcale bardzo skomplikowane, pod względem użytkowania, jednak zapewnia pewne bezpieczeństwo. Do takiej kasetki nie mają dostępu wszyscy, a więc można kontrolować gotówkę, która tam się znajduje i na pewno każdy zauważy jakieś braki. Bezpieczeństwo pieniędzy jest bardzo proste i można o nie zadbać w naprawdę łatwy sposób.

60-681 Poznań, ul. Os. Bolesława Chrobrego 47/109

NIP: 9721179028

https://x47.pl/

2020-02-27 00:00:00

Kasetka metalowa na pieniądze

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B