konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Podczas budowy czy remontu domu lub urządzania posesji w Wielkopolsce potrzebny jest sprawdzony partner, dostawca artykułów budowlanych. Nie tylko cegieł czy dachówek- podczas prac ziemnych niezbędne są zazwyczaj materiały sypkie, takie jak piach czy żwir.  Na stronie orzel-trans.pl na zainteresowanych czeka oferta solidnych usług dostawczych. Poza materiałami ze sprawdzonej piaskowni i żwirowni. W grę wchodzi także odbiór gruzu i innych odpadów po pracach remontowo-budowlanych.

Usługi firmy nie ograniczają się jedynie do dostarczania półproduktów. Znaczną ich część stanowi sprzedaż betonu w Poznaniu i okolicach.  Wobec dużego popytu na ten surowiec, firma przygotowuje i dowozi pod wskazany adres w umówionym terminie. Fachowość, rzetelność i terminiowe wykonywanie zobowiązań - dzięki nim będziesz mógł skupić się na budowie domu.

62-070 Dąbrowa, ul. Rolna 26/0

NIP:

http://www.orzel-trans.pl/

2020-03-20 00:00:00

Sprzedaż betonu Poznań

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B