konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Obróbka specjalizuje się w produkcji części oraz komponentów używanych we wszystkich gałęziach przemysłu. A na drobne elementy duże zapotrzebowanie jest w firmach elektrycznych i motoryzacyjnych. Obróbka metali skrawaniem to usługa, która polega na pracy z różnego rodzaju metalem, na przykład z miedzią, aluminium i mosiądzem.

Wykorzystuje się do tego technologiczne rozwiązania w nowoczesnym parku maszynowym. Tutaj tworzy się wszystkie małe elementy konstrukcyjne niezbędne do prawidłowej pracy maszyn i urządzeń w fabrykach. Wykorzystuje się takie metody, jak frezowanie, toczenie i szlifowanie. Zespół fachowców podejmuje się dokładnego ukształtowania części dla dowolnej gałęzi przemysłu. Komponenty wykonuje się na tokarkach i obrabiarkach z numerycznym sterowaniem. Czasem jednak sięga się po tradycyjne metody, takie jak użycie klasycznej tokarki czy wiertarki. Więcej można przeczytać na skrawanieobrobka.pl.

39-300 Mielec, ul. Poniatowskiego 24/0

NIP: 8170007063

https://skrawanieobrobka.pl/

2020-04-05 22:00:00

Wyrób Części do Urządzeń Elektromech. i Elektron. Marek Stachura • Obróbka metali skrawaniem

Abikon Producent

38460 Jedlicze, ul. Mickiewicza 15

Forma Sp. z o.o.

35119 Rzeszów, ul. Krajobrazowa 30

PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski

37450 Stalowa Wola, ul. Kwiatkowskiego 1