konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przyczyn bólu zębów może być wiele: próchnica, uszkodzenie mechaniczne czy rozwój bakterii skutkujący zapaleniem tkanek. W każdym przypadku zalecana jest jak najszybsza wizyta u stomatologa. O ile kiedyś takie problemy kończyły się często usunięciem kłopotliwego zęba, to dzisiaj można go z powodzeniem wyleczyć – wystarczy skorzystać z nowoczesnych metod endodontycznych.

 

NewDent Clinic z Poznania oferuje leczenie kanałowe, które można w całości przeprowadzić nawet na jednej wizycie lekarskiej. W trakcie zabiegu następuje usunięcie zakażonych części miazgi zębowej, oczyszczenie i poszerzenie kanałów oraz wypełnienie ich specjalnym preparatem. Szczególnie przydaje się tu mikroskop, dzięki któremu możliwe jest zlokalizowanie ujść małych, bocznych kanalików, co sprawi, że leczenie będzie kompleksowe, a w przyszłości uniknie się wielu powikłań.

61-312 Poznań, ul. Glebowa 38/0

NIP:

http://www.newdentclinic.pl/

2020-04-01 00:00:00

Leczenie kanałowe Poznań • New Dent Clinic

Food Leader

63000 Brodowo, ul. Wiosenna 6

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B